771 166 195

ProExtraCare>Nabídky>Pečovatelka Duiven, až 2850€/měs.

Pečovatelka Duiven, až 2850€/měs.

Hledáme pečovatelku s komunikativní angličtinou, která se stane součástí týmu a bude se starat o pana Heikala, milého muže s ALS, v jeho domě v Duivenu, nedaleko Amsterdamu. ALS - velmi vzácné nervosvalové onemocnění, vlivem kterého mozek postupně přestává ovládat veškeré svaly v těle. Jejich vědomí zůstává netknuté.  A proto potřebuje pomoc s většinou běžných denních činností. Klient používá PEG sondu. Je to milý a vděčný klient, který si péči a laskavosti nesmírně váží. Rád tráví čas venku na procházkách. V domě s ním žije jeho dcera a pejsek.

Práce vhodná pro přátelskou, optimistickou pečovatelku, s dobrou znalostí angličtiny, zkušenostmi s péčí o staré a imobilní osoby, nekuřačku, zkušenou kuchařku a aktivní řidičku.

V domácnosti pracuje i druhá pečovatelka, se kterou pracujete jako tým. Flexibilní pracovní doba (4 dny práce a 3 dny volna) s možností noční i denní péče, přátelský tým a spoustu volného času díky týmové péči. Začátek ihned. Turnus 2 měsíce nebo déle. 2 dny zaškolení.

Poloha města v Holandsku

Náplň práce:

  • Pomoc s každodenními činnostmi
  • Osobní péče (koupání, osobní hygiena, oblékání, krmení, transport z lůžka do postele/na invalidní vozík)
  • Individuální vedení (procházky, venkovní cvičení, návštěvy lékaře, přátel, rodiny)
  • Podpora domácnosti, (úklid, nákupy, vaření, prádlo atd.)
  • Práce v týmu s další pečovatelkou

Požadujeme:

  • Zkušenosti s péčí o paraplegika
  • Komunikativní angličtina
  • Řidičský průkaz
  • Živnostenský list
  • Přátelský a zodpovědný přístup
  • Věk do 45 let
  • Respekt k muslimským tradicím a stravování

Líbí se Vám pracovní nabídka? Vyplňte krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme!

Město: Duiven (Holandsko)

Bydliště: dům

Opatrovaná osoba: muž (51 let)

Diagnóza: ALS-Amyotrofická laterální skleróza

Požadavky

Požad. pohlaví: žena

Znalost angličtiny: výborná

Pečovatelský kurz: ano

Dosavadní praxe: praxe, pečovatelský kurz, zdravotní sestra

Řidičské oprávnění: ano

Kouření: není možné

Nabízíme

K dispozici: ubytování zdarma s vlastním pokojem a sdílenou ledničkou

Nástup: ihned, turnus 2 měsíce nebo dlouhodobě

Mzda: 2500€/měsíc + cestovné 200€ + stravné 150€ + 2 dny zaškolení

Zavřít

Povolit vybranéPovolit vše