771 166 195

ProExtraCare>Základní informace

Základní informace

O společnosti ProExtraCare

Protože blízce spolupracujeme s německou společností ProExtraCare, můžeme vám zaručit stálý příliv nových nabídek práce a zároveň osobní přístup a podporu v češtině.

Sídlíme v severočeském Děčíně, nicméně vzhledem k tomu, že osobní setkání není v dnešní době nutností, nabízíme práci pro pečovatelky, hospodyně a au-pair/chůvy z celé České Republiky. 

Pracovní místa jsou rozeseta po celém Německu a Holandsku.

Rozhodování vám pomohou usnadnit sdílené zkušenosti našich klientek.

Registrace

Nezávaznou registraci můžete provést takto:

  • Vyplňte krátký registrační formulář přímo na našich webových stránkách. Na jeho základě vás budeme telefonicky nebo e-mailem kontaktovat a navrhneme vám buď osobní setkání v Děčíně nebo pohovor (telefon, skype, whatsapp), abychom si ujasnili vaše konkrétní požadavky. Následně vám pomůžeme s potřebnou dokumentací či překlady. A hned poté začneme s hledáním vhodné pozice.
  • Zatelefonujte nebo napište e-mail a my vám rádi zašleme registrační formulář přímo na e-mailovou adresu, popř. poštou na adresu bydliště.

Zasláním přihlášky se nezavazujete k podepsání smlouvy mezi Vámi a německou rodinou.

Podpis smlouvy

Jakmile pro vás máme vhodnou pracovní nabídku, obratem vás telefonicky kontaktujeme. Pokud i vy s danou nabídkou souhlasíte, tak podepíšete smlouvu přímo s německou rodinou. 

Odjezd

Dopravu vám vždy zajistíme (vlakem, autobusem, autem nebo osobní přepravou) a rodina vaše cestovní náklady proplácí. S sebou nesmíte zapomenout občanský průkaz, živnostenský list, formulář A1, smlouvu, řidičský průkaz a také doklady o vašem pojištění do zahraničí. Doporučujeme i pojištění odpovědnosti, není drahé a nikdy nevíte, do čeho můžete „drknout“.

Kdykoliv nás kontaktujte

Nabízíme legální a dlouhodobou spolupráci. Od naprostého začátku až do úspěšného konce se o vás postará náš profesionální tým. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli v těch nejtěžších začátcích, a uděláme vše pro to, abyste byli s našimi službami naprosto spokojeni. Na druhou stranu i od vás očekáváme vhodné chování, pracovní kázeň a slušnost. V případě jakýchkoliv dotazů či nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat.

Platové podmínky

Plat vám přijde na účet po 30 odpracovaných dnech. Záloha je možná. Doporučujeme si před odjezdem zřídit euro účet v ČR nebo přímo v Německu.

Pečovatelkapečovatelka se seniorkou

Výše výdělku se pohybuje od 1800€ do 3000€ za 30 dní a závisí na vaší úrovni německého jazyka a náročnosti pracovní pozice. Stravu a ubytování ve vlastním pokoji máte zdarma v rámci rodiny.

Au-pairau-pair s dítětem

Minimální mzda pro au-pair je 260€ za měsíc. Au-pair ale často pracují na zkrácený úvazek a jde spíše o životní zkušenost než výdělek. My ale nabízíme hlavně práci pro chůvy, kde si vyděláte minimálně 1200€ za měsíc. Máme i lukrativní nabídky, kde je výdělek až 2000€ za měsíc. Chůva ale pracuje na plný úvazek a je často plně zodpovědna za děti i domácnost.

Zavřít

Zde máte možnost přizpůsobit používání souborů cookie podle svých preferencí. Toto nastavení můžete kdykoliv změnit.

Tyto stránky používají pro svou optimalizaci soubory cookies. K některým z nich však potřebujeme mít Váš souhlas. Zobrazit podrobnosti

Povolit vybranéPovolit vše