771 166 195

ProExtraCare>Základní informace

Základní informace

O společnosti ProExtraCare

Protože blízce spolupracujeme s německou společností ProExtraCare, můžeme vám zaručit stálý příliv nových nabídek práce a zároveň osobní přístup a podporu v češtině.

Sídlíme v severočeském Děčíně, nicméně vzhledem k tomu, že osobní setkání není v dnešní době nutností, nabízíme práci pro pečovatelky, hospodyně a au-pair z celé České Republiky a také ze Slovenska.

Pracovní místa jsou rozeseta po celém Německu.

Registrace

Nezávaznou registraci můžete provést takto:

  • Vyplňte krátký registrační formulář přímo na našich webových stránkách. Na jeho základě vás budeme telefonicky nebo e-mailem kontaktovat a navrhneme vám buď osobní setkání v Děčíně nebo multimediální pohovor (telefon, skype, whatsapp), abychom si ujasnili vaše konkrétní požadavky. Následně vám pomůžeme s potřebnou dokumentací či překlady. A hned poté začneme s hledáním vhodné pozice.
  • Zatelefonujte nebo napište e-mail a my vám rádi zašleme registrační formulář přímo na e-mailovou adresu, popř. poštou na adresu bydliště.

Zasláním přihlášky se nezavazujete k podepsání smlouvy mezi Vámi a německou rodinou.

Podpis smlouvy

Jakmile pro vás máme vhodnou pracovní nabídku, obratem vás telefonicky kontaktujeme. Pokud i vy s danou nabídkou souhlasíte, tak podepíšete smlouvu přímo s německou rodinou. 

Odjezd

Doprava je zpravidla individuální (vlakem, autobusem, autem) a rodina vaše cestovní náklady proplácí. S sebou nesmíte zapomenout občanský průkaz, živnostenský list, formulář E101/A1, smlouvu, řidičský průkaz a také doklady o vašem pojištění do zahraničí. Doporučujeme i pojištění odpovědnosti, není drahé a nikdy nevíte, do čeho můžete „drknout“.

Kdykoliv nás kontaktujte

Nabízíme legální a dlouhodobou spolupráci. Od naprostého začátku až do úspěšného konce se o vás postará náš profesionální tým. Jsme tu od toho, abychom vám pomohli v těch nejtěžších začátcích, a uděláme vše pro to, abyste byli s našimi službami naprosto spokojeni. Na druhou stranu i od vás očekáváme vhodné chování, pracovní kázeň a slušnost. V případě jakýchkoliv dotazů či nesrovnalostí nás neváhejte kontaktovat.

Platové podmínky

Plat vám přijde na účet přímo od rodiny po 30 odpracovaných dnech. Záloha je možná. Doporučujeme si před odjezdem zřídit euro účet v ČR nebo přímo v Německu.

Pečovatelkapečovatelka se seniorkou

Výše výdělku se pohybuje od 1500€ do 2200€ za 30 dní a závisí na vaší úrovni německého jazyka a náročnosti pracovní pozice. Stravu a ubytování ve vlastním pokoji máte zdarma v rámci rodiny.

Au-pairau-pair s dítětem

Minimální mzda pro au-pair je 260€ za měsíc. U nás ale nabízíme minimálně 900€ za měsíc. Máme i lukrativní nabídky, kde je mzda až 1600€ za měsíc!

Tento web využívá soubory cookies. Pro úplnou funkčnost stránek musíte s využitím cookies souhlasit. Souhlas je možné kdykoliv odvolat. Souhlasím