771 166 195

ProExtraCare>Nabídky>Hospodyně Lelystad, až 2500€/měs.

Hospodyně Lelystad, až 2500€/měs.

Hledáme hospodyňku s komunikativní angličtinou, která se stane součástí týmu a bude zodpovědná za domácnost klientky. Klientka je energická žena s paraplegií (ochrnutím od pasu dolů) a sníženou funkcí rukou. Pohybuje se pouze na invalidním vozíku a má stomický katetr. K dispozici je lift, který usnadňuje manipulaci s klientkou. Klientka je velmi aktivní a ráda cestujeKlientka žije sama v bytě ve městě Lelystad (cca 58 km od Amsterdamu), moderní a dynamicky se rozvíjející město s krásnou přírodou a bohatou kulturní nabídkou. Nabízí ideální prostředí pro život i práci.

V domácnosti pracuje i česká pečovatelka, která je zodpovědná za péči o klientku.

Turnus 1-2 měsíce, pravidelné střídání nebo dlouhodobě.

Poloha města v Holandsku

Náplň práce:

  • Úklid a údržba domácnosti
  • Příprava jídla
  • Nákupy
  • Práce dle pokynů klientky

Požadujeme:

  • Zkušenosti jako hospodyně
  • Komunikativní angličtina
  • Řidičský průkaz výhodou
  • Živnostenský list
  • Přátelský a zodpovědný přístup
  • Věk do 35 let
  • Bez tetování a piercingu
  • Respekt k muslimským tradicím a stravování (nevegan)

Líbí se Vám pracovní nabídka? Vyplňte krátký formulář a my se Vám co nejdříve ozveme!

Město: Lelystad (Holandsko)

Bydliště: byt

Opatrovaná osoba: žena (40 let)

Diagnóza: ochrnuté nohy, ruce, katetr

Požadavky

Požad. pohlaví: žena

Znalost angličtiny: výborná

Pečovatelský kurz: ne

Dosavadní praxe: zkušenosti s úklidovými pracemi

Řidičské oprávnění: ne

Kouření: není možné

Nabízíme

K dispozici: ubytování i strava zdarma v rámci rodiny, vlastní vybavený pokoj

Nástup: ihned, turnus 1-2 měsíce

Mzda: 2300€/měs.+cestovné 200€

Zavřít

Povolit vybranéPovolit vše